Dračí sirup

K007 MYCOBABY Český název
Dračí Sirup
Zaměření
- zdravý imunitní systém
- celkové doplnění sil
- zdravý respirační systém
- obsahuje Reishi, Cordyceps, Echinaceu a Acerolu
Popis
Díky kombinaci polysacharidů medicinálních hub a extraktů z bylinek působí MycoBaby dračí sirup výrazně na posílení obranyschopnosti těla. Jelikož medicinální houby jsou poměrně chuťově výrazné, je do sirupu přidáno vysoce kvalitní holandské kakao, což činí sirup lahodným. Díky svým účinkům je sirup vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé. MycoBaby dračí sirup obsahuje v jedné dávce: - 50mg čistého extraktu Reishi - posiluje obrannou Qi, transformuje hlen a zastavuje kašel, utišuje dušnost, uklidňuje ducha, nespavost, alergie, astma - 50mg čistého extraktu Cordyceps - posiluje obrannou Qi, doplňuje plíce a ledviny, esenci a yang - 50mg čistého extraktu Echinacea - snižuje náchylnost k nemocem z nachlazení, říká se jí "přírodní antibiotikum" - 20mg čistého extraktu Acerola - brazilská třešeň, nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C, zvyšuje účinek polysacharidů medicinálních hub při posílení obranné Qi - 4ml rektifikované vinné šťávy - 25mg 100% holandského kakaa - 10mg vitamínu C
Poznámky
Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje efedrin, lepek, konzervační látky ani barviva.
Dávkování a doba užívání
od 3 do 7 let - 5ml 1-3x denně, od 7 let - 5ml 2-6x denně 5ml odměrka přiložena v balení (5ml = cca 1 kávová lžička) Je vhodné užívat sirup preventivně cca 1-2 měsíce před problematickým obdobím (podzim, začátek školky apod.), ale i pokud onemocnění již propukne.