Odolnost ebenového větrolamu

142 YU PING FENG WAN
Snadné nastydnutí, oslabená imunita, prevence alergií. Spontánní pocení. Nesnášenlivost průvanu a chladu.
Český název
ODOLNOST EBENOVÉHO VĚTROLAMU
Zaměření
- častá nachlazení
- spontánní pocení při zátěži
- jarní alergie
- odpor k průvanu a chladu
Popis
Pokud je povrchová vrstva těla (naše "energetické brnění") nepevná, přestává plnit svou funkci štítu vůči okolním vlivům a umožňuje tak průnik těchto vnějších škodlivin do hlubších vrstev organizmu. Směs posiluje tuto vnější obrannou vrstvu, tedy posiluje a upravuje imunitní reakce organizmu v případě náchylnosti ke snadnému nachlazení, či projevů alergie.
Poznámky
Směs je vhodné užívat v době před obdobím alergií, nachlazení či chřipkových epidemií, a to minimálně po dobu 3 týdnů.
Dávkování a doba užívání
3 x denně 8-10 kuliček po dobu minimálně tří týdnů před sezónou. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky.
Charakteristika
Směs se užívá u slabosti obranné QI, umožňující častá napadení vnější škodlivinou a projevující se spontánním pocením zhoršujícím se zátěží, častými nachlazeními, rýmou apod. Tato formule posiluje imunitní systém a působí preventivně u pylových alergií, kdy se musí podávat s dostatečným předstihem (cca 3 měsíce) před sezónou. Léčba alergických stavů je však poměrně komplikovaná, tuto směs bývá vhodné doplnit dle stavu jinými směsmi ve formě Wan, např. XIAO QING LONG WAN - Pilulka tyrkysového draka, č.001.